„Chcieć coś więcej żaden grzech, lepiej piękniej żaden wstyd…” słowa piosenki z lat 90

Chcemy przedstawić różnice które sprawiają że dzięki drobnym elementom nasze realizacje są lepsze i trwalsze niż te przywiezione w kontenerach z za oceanu.

Next  Dzięki kompleksowej obsłudze zapewniamy, że wszystko do siebie pasuje, a Klient nie zostanie sam z problemem. Wiele razy słyszeliśmy że ten stolarz już nie odbiera telefonu. Zbyt wiele razy widzieliśmy nieskończony samodzielny montaż. A przecież kuchnie i inne zabudowy wykonuje się na 20 a czasem więcej lat. I niech nikt nie mówi że to się za kilka lat wymieni. Wszyscy którzy tak mówili tego nie wymienili.   Dzięki pomiarowi 3ddisto i oprogramowaniu korpus robimy meble na dowolny wymiar. Zabudowa od podłogi do sufitu, od ściany do ściany.


   Leica 3DDisto   Nikt nie lubi widoku śrub. Stosujemy prowadniki proste i zaslepki na zawiasy. A w cienkich ramkach aluminiowych zawiasy ukryte.

   Zawias BLUM    Te plecy z 3mm HDF, czy naprawdę chcecie je naprawiac za rok. My robimy plecy szafek dolnych z płyty 16mm dzięki czemu szafki sa sztywniejsze. A w szafkach górnych używamy płyt w kolorze mebli.

    tu popracujemy     Widzieliście te odklejające się i ginące żelki? Nasze odbojniki są wwiercane co gwarantuje że nigdy nie zginą.


     Amortyzator Blum     Nikt nie lubi trzaskania szafkami, dlatego stosujemy prowadnice i hamulce we wszystkich drzwiach i szufladach. Zastosowanie jednego systemu firmy Blum gwarantuje dobrą pracę szuflad i drzwi. Dodatkowo system Blum jest objęty dożywotnią gwarancją i w przypadku awarii wystarczy wysłać okucie do siedziby firmy w Jasinie a oni odeślą nowe okucie. Sprawdzaliśmy to działa.

     tu popracujemy      • Czy wierzycie że za cenę jednego baku paliwa ok.250zl. można wykonać trwały zlewozmywak, który będzie służył codziennie przez kilkanaście lat? Współpracujemy z wieloma dostawcami i od wielu lat. Wiemy na co zwracać uwagę żeby nie popełnić takich błędów.


      tu popracujemy